Popularne powiedzenie mówi, że kuchnia jest sercem domu. Jest w tym sporo prawdy – chyba nic tak nie zbliża do siebie domowników jak wspólne gotowanie i szykowanie posiłków! Funkcjonalna kuchnia z nowoczesnymi meblami może zapewnić maksymalny komfort i wygodę. W jakie systemy meblowe warto zainwestować? Praktyczne porady na ten temat znajdziesz w poniższym artykule!

Funkcjonalna kuchnia w nowoczesnym stylu

Jesteś świeżo po zakupie mieszkania i zastanawiasz się, jak zaplanować zabudowę kuchenną? A może planujesz remont starej, niemodnej już kuchni? Nowoczesne meble otwierają przed Tobą szerokie pole do popisu i pozwalają stworzyć stylową, a jednocześnie ergonomiczną kuchnię nawet na niewielkiej przestrzeni! 

W nowoczesnych kuchniach wyraźnie odczuwalny jest trend na umieszczanie sprzętu AGD w zabudowie kuchennej. Dotyczy to zwłaszcza zmywarki, ale często również piekarnika, mikrofalówki, a nawet lodówki. Urządzenia sprytnie zintegrowane z meblami doskonale wpisują się w wystrój kuchni i sprawiają niezwykle estetyczny efekt.

Wygodne i pojemne szafki do kuchni

Zaplanowanie kuchni w taki sposób, aby wszystko się w niej bez problemu pomieściło, to prawdziwe wyzwanie. Szczególnie jeśli do dyspozycji mamy niewielką przestrzeń, co wcale nie należy do rzadkości. Jak wybrać funkcjonalny komplet szafek kuchennych? W małej kuchni świetnie sprawdzą się szafki do sufitu – nie tylko prezentują się stylowo, ale również zapewniają dużą ilość miejsca do przechowywania. To uniwersalne rozwiązanie z powodzeniem można zastosować również w kuchniach o większym metrażu – w ten sposób uzyskamy wrażenie nienagannej estetyki. Innym niezwykle popularnym i coraz szerzej stosowanym rozwiązaniem do nowoczesnych kuchni jest wysuwana szafka typu cargo. Wyposażona jest w praktyczne kosze, które w całości wysuwają się wraz z frontem. Zaletą tego rozwiązania jest duża pojemność, różne warianty szerokości i łatwy dostęp również do tych przedmiotów, które znajdują się w tylnej części szafki. Szafka cargo idealnie zdaje egzamin nie tylko w małych kuchniach, pozwalając optymalnie wykorzystać przestrzeń. 

Wybierz najlepszy zestaw mebli do kuchni

Jeśli chcesz urządzić wymarzoną kuchnię, zajrzyj na stronę Kieleckiej Fabryki Mebli i stwórz własny zestaw mebli do kuchni na miarę swoich potrzeb. Producent zapewnia szeroki wybór nowoczesnych szafek w wielu wariantach kolorystycznych i wymiarowych, co pozwoli dobrać odpowiednie modele do każdej kuchni. Odwiedź stronę kieleckafabrykamebli.pl i zaprojektuj wymarzoną kuchnię we własnym stylu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here