chusteczki - ściereczki

Pora by zwyczajne szmatki, których dotychczas używałaś do sprzątania odeszły do lamusa. Obecnie masz do wyboru różne rodzaje nowoczesnych ściereczek, dzięki którym szybko i dokładnie posprzątasz cały dom i to bez użycia chemii. Zaoszczędzisz dzięki nim sporo czasu i pieniędzy. Przyjrzyjmy się cudownym ściereczkom bliżej.

Ściereczki z mikrofibry

Pierwszy rodzaj super ściereczek, na który warto zwrócić uwagę to ściereczki z mikrofibry. Są wspaniałe! Możesz nimi nie tylko bez problemu na sucho lub mokro zebrać kurz z mebli czy przetrzeć okna, nadają się również do czyszczenia sprzętu RTV na sucho. Są niezastąpione, kiedy chcesz przeczyścić obiektyw aparatu fotograficznego, ekran telewizora, telefon czy komputer. Są bardzo delikatne, na pewno nie zarysują ekranu i nie pozostawią smug.

Chusteczki antybakteryjne

Kolejny genialny wynalazek to specjalne antybakteryjne chusteczki przeznaczone do sprzątania kuchni i łazienki. Są one jednorazowe i z powodzeniem zastąpią wszelkie płyny i mleczka do czyszczenia armatury. Szybka i skutecznie usuwają brud, bakterie i tłuszcz z blatów kuchennych, zlewozmywaków, umywalek, wanny, kabiny prysznicowej czy ubikacji. Pozostawiają czyszczoną powierzchnię lśniącą i pachnącą świeżością. Ponadto używając ich do sprzątania, nie musisz sięgać po rękawiczki ochronne, ponieważ są one bardzo delikatne i przyjazne dla skóry dłoni.

Ściereczki do srebra

Kolejnym hitem są specjalne ściereczki do czyszczenia srebra i powierzchni posrebrzanych. Usunięcie odcisków palców czy ciemnych plam ze srebrnych naczyń i sztućców to nie lada wyzwanie. Istnieje wiele sposobów czyszczenia takich przedmiotów. Łączy je to, że są trudne i pracochłonne. Zamiast godzinami moczyć srebra w przeróżnych roztworach, a później je polerować, lepiej sięgnij po ściereczki impregnowane środkiem do czyszczenia i polerowania srebra. Są łatwe w użyciu i bardzo skuteczne. Dzięki nim uporasz się z pracą znacznie szybciej niż, stosując tradycyjne metody czyszczenia.

Przy kolejnej wizycie w supermarkecie lub drogerii koniecznie zaopatrz się w kilka rodzajów nowoczesnych ściereczek do sprzątania. Znacznie ułatwią Ci one życie i pozwolą zaoszczędzić oraz zyskać więcej wolnego czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here