meble systemowe - grafika

Era meblościanek już dawno się zakończyła, na salony wkroczyły praktyczne i nowoczesne meble systemowe! Innowacyjne zestawy, które jednocześnie upiększą wnętrze oraz spełnią funkcje praktyczną. Poznaj lepiej meble systemowe w naszym wpisie.

Ogromną zaletą mebli systemowych jest możliwość ich indywidualnego doboru w komplet. Sam możesz zdecydować, z ilu części będą się składały oraz jak będą rozmieszczone. To ogrom możliwości! Dostawiaj, przesuwaj, usuwaj. W zakresie mebli modułowych, czyli systemowych, mamy regały, szafki, półki, komody oraz witryny. Wszystko, co służy do przechowywania.

Meble systemowe – zalety

Przede wszystkim – cena. Gotowe zestawy mebli w popularnych sieciówkach kupimy już za parę set złotych. Nawet dobierane komplety mają konkurencyjne ceny do meblościanek czy mebli na wymiar. Ogromny atut to pojemność. Nawet  PRL-owskie meblościanki nie pomieszczą tyle co niepozorne meble systemowe! To dwa w jednym – praktyczny rozmiar dopasowany do wnętrza oraz ogrom miejsca. Wpasowanie się w każde wnętrze to kolejna zaleta. Sprawdzą się w klasycznych stylizacjach, jak i minimalistycznej nowoczesności. Nie ma potrzeby kupować wszystkich dostępnych części, więc wybieramy tylko to, co nam pasuje. Sprawdzą się nie tylko w salonie, elementy można dostosować do każdego pokoju – sypialnia, jadalnia.

W kwestii praktyczności przychodzą meble systemowe podwójnie funkcjonalne. Co to oznacza? Meble mają dwa zastosowania dzięki ruchomym elementom. Na przykład z szafy mogą zamienić się w biurko czy małe łóżko! Świetne rozwiązania do małych mieszkań dla zaoszczędzenia miejsca. Do mebli modułowych zalicza się także sofa, która w dzień będzie służyć jako miejsce do odpoczynku, a na noc zamieni się w wygodne łóżko.

meble systemowe - komoda

Meble systemowe – wady

Pisaliśmy o możliwości zmieniania mebli modułowych oraz dokupywania kolejnych części w razie potrzeby. Należy jednak pamiętać, że moda się zmienia. Gdy przyjdzie czas na zakup nowych elementów, mogą już być niedostępne w sklepie.

 

Meble systemowe to najlepsza opcja na aranżacje wnętrza w dzisiejszych czasach. Rewolucyjne, łączące komfort oraz praktyczność. Czego potrzeba więcej od mebli? Absolutnie nic!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here