Figurka Yoga Design Cow

  • Kod: 84148
  • Jest Jest
  • Producent: ART IN THE CITY
  • Cena:

  • 299,00 zł
  • Zapytaj o produkt

  • tel.: +48 502 262 615
    sklep@hedodesign.pl
  • Zobacz koszty dostawy

Ciiicho, nie przeszkadzaj, bo właśnie intonuję moją mantrę .... OOOMMMMM
Jeśli filozofia jogi jest Ci bliska, a poczucie humoruCię nie opuszcza to krówka joginka powinna znależć się koniecznie w Twoich zasobach. 
A może zamiast kwiatów dla ukochanej podarujesz jej ... kwiat lotosu w wykonaniu tej uroczej i powabnej designerskiej krówki? 
Pamiętaj, że prezenty typu "cokolwiek" lądują w najlepszym wypadku na dnie szuflady. Jeśli pragniesz pozostać zapamiętany, niech Twój prezent jak ten projekt będzie odważny, kreatywny, zabawny, ale przede wszystkim zaskakujący!

Projektant Bernhard Prinz (ur. 1975 w Monachium)

Z wielkim poczuciem humoru uwodzi, prowadząc nas za pomocą swej sztuki do świata pięknych, sławnych i bogatych. Doceniany przez krytyków sztuki za błyskotliwość i świeżość pomysłów. Przyjaciele mówią o nim, iż jest komikiem z pisakami. Prinz jest artystą z powołania, który obecnie całkowicie poświęca się sztuce kreatywnej – ekstrawaganckiej i absolutnie wyjątkowej. Jego wielkoformatowe obrazy w stylu barokowego surrealizmu, nad którymi potrafi pracować nawet 6 miesięcy wzbogacają prywatne i publiczne kolekcje sztuki na całym świecie. Do jego klientów należą ludzie ze świata sztuki, showbiznesu i polityki. Jego znane, pełne detali i wyrazu karykatury stanowią również poważną część jego dorobku. To właśnie dbałość o najdrobniejsze szczegóły  w połączeniu z fenomenalnym poczuciem humoru oraz kapitalną jakością sprawiają, że każdy projekt krówki z rodziny Art in the City jest do końca przemyślany i dopracowany do perfekcji, tak, by każdego, kto na nią spojrzy, bawiła i wprowadzała w radosny nastrój.

Materiał: żywica nieorganiczna, ręcznie wykańczana, malowana i lakierowana na wysoki połysk
Wymiary produktu: 12 x 8 x 10 cm
Wymiary opakowania: 25 x 15 x 18 cm (ekskluzywne pudełko upominkowe)
Waga: ok. 0,2 kg