Kategorie

Wizja i misja

Dzielimy się pięknem, które zachwyca i uzależnia, od którego nie można i nie chce się oderwać oczu.  Jesteśmy inspiracją i spełnieniem marzeń osób, które lubią wnętrza urządzone ze smakiem, doceniają materiał, perfekcję wykonania, intrygujące formy, oryginalną całość.

Już od 2009 roku asortyment dobieramy z precyzją aptekarza i wizją artysty. Nieustannie badamy najnowsze trendy i poszukujemy produktów unikatowych, które są w stanie odmienić pomieszczenie i które z całą pewnością nie pozostaną niezauważone. Jako firma rodzinna swych klientów traktujemy jak gości odwiedzajacych swój dom, z którymi chcemy dzielić się tym co najlepsze.

W prowadzeniu sklepu kierujemy się kilkoma prostymi zasadami:

Nie musisz znać się na wszystkim. My zbierałyśmy wiedzę i doświadczenie latami właśnie po to, by inni mogli z niej korzystać. Dlatego zawsze chętnie doradzamy, podpowiadamy, pokazujemy przykładowe aranżacje, którymi można się zainspirować bądź polecimy świetnego projektanta.

Możesz nie mieć czasu. A my zrobimy wszystko, by pomóc Ci go zaoszczędzić. Zakupy można u nas zrobić na kilka sposobów. A jeśli wyjechałeś lub akurat remontujesz pokój, przechowamy zakupiony przez Ciebie towar w naszym magazynie.

Musimy Cię poznać, by spełnić Twoje oczekiwania. Tak też robimy. Podczas rozmów telefonicznych, mailowych i osobistych spotkań w naszym showroom’ie staramy się dowiedzieć o kliencie jak najwięcej. Tylko wtedy możemy dobrać meble do jego charakteru, domu lub mieszkania. Zapraszamy na indywidualne, bezpłatne konsultacje. Przy filiżance aromatycznej kawy pomożemy Ci wybrać aranżację najlepiej pasującą do Twoje wizji piękna w Twoim domu.

Czas poświęcony klientowi to najlepsza inwestycja. Dlatego zawsze oglądamy zdjęcia, które klienci przysyłają nam z postępu prac remontowych i stopniowego urządzania ich wnętrza.  Co więcej, jeśli klient mieszka niedaleko, chętnie go odwiedzamy, by podzielić się całą naszą wiedzą i pomóc mu w podjęciu najlepszej dla niego decyzji. Współpracując z najlepszymi projektantami wnętrz chętnie zapoznamy Cię z takim, który stanie się Twoim najlepszym doradcom.

Sprawimy, że pokochasz swoje wnętrze!